Sıkça Sorulan Sorular

Şapşal Hizmeti

Siz ve şapşalınız için hazırladığımız 2 tane plan bulunuyor. Eğer Şapşalınız bir anda sıkıştıysa ya da birikmiş enerjisini dışarıda atması gerekiyorsa “Şapşal Acil” paketimizi tercih edebilirsiniz. Öte yandan belirli bir güne planınız varsa, işleriniz çok yoğunsa ve şapşalınız o gün de fiziksel aktivite ihtiyacını karşılasın istiyorsanız tercihinizi “Şapşal Garanti” paketimizden yana kullanabilirsiniz.

Yürüyüş saatinden 10 dakika önce hizmetiniz için şapşalınız ile eşleşmiş ekip üyemiz adresinizde oluyor, yapmanız gereken sadece şapşalınızın favori tasmasını takmak, sosyal mesafe kurallarına uygun biçimde tam korumalı yürütücümüze teslim etmek ve yürüyüş bitiminde daha mutlu bir şapşal olarak teslim almak.

Şapşalınızın yürüyüşünü güvenli bir şekilde bitirmesi ve evine sağlıklı bir şekilde dönmesi en büyük önceliğimizdir. Her zaman güncel kalabilmek ve size sorunsuz anlık hizmet verebilmek adına deneyimli yürütücümüz ile WhatsApp üzerinden sizinle anlık konum paylaşıyoruz, siz şapşalınız nerde ne yapıyor takip ederken eş zamanlı olarak resimli kaka ve çiş bildirimi gönderiyoruz.

Şapşalınızın güvenli bir şekilde ailesine dönmesi bizim için her şeyden önemlidir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak adına her türlü önlemi alıp, şapşalınızı iyice tanıyarak yürüyüşe çıkartıyoruz. Islak zeminlerdeki elektrik kaçağı tehlikelerine karşı yürüyüşten önce Şapşal Patiği sağlıyor, kalabalıktan uzak önceden belirlenmiş sakin rotaları izliyor ve gözümüzü ondan hiç ayırmıyoruz. Tüm bunlara rağmen eğer bizi huzursuz eden en ufak bir durum oluşursa, hızlı aramada kayıtlı olan bölgedeki en yakın anlaşmalı veterinerimiz ile iletişime geçip, çocuğunuzun sorumluluğunu almanın da bilinci ve hazırlığıyla belki de ailesinden bile hızlı bir şekilde güvenlik protokolünü uyguluyoruz. Bu gibi durumların ihtimali bile bizi korkutsa da,milyonda birlik senaryolara bile hazırlıklı olmayı, deneyimimizi de siz şapşal aileleleriyle paylaşmayı borç biliyoruz.

Hizmetimizden 07.00 ve 23:00 arasında yararlanabilirsiniz. Hizmetinizi hiçbir aksama olmadan verebilmemiz adına sizden sabah ve gece yürüyüşleri için 1 gün önceden paketinizi almanızı rica ediyoruz.

Her yürüyüşümüz toplamda 45 dakika sürüyor. Dilerseniz önceden ya da yürüyüş esnasında yeni bir paket alarak yürüyüşün süresini uzatabilirsiniz.

Hizmetimizi almadan önce hem yürüyüşünüzde Şapşalınıza eşlik edecek ekip üyemizi tanımak adına hem de hizmetimizi deneyimlemek için hemen bir Tanışma Yürüyüşü ayarlayabilirsiniz.

Normalde bütün yürüyüşlerimiz tek şapşala özel olsa da, şapşallarınız yürüyüş esnasında birbirleriyle anlaşan uyumlu bir çiftse, konuyla ilgili onayınızı aldıktan sonra onları ekip üyemizle tanıştırıp birlikte yürüyüşe çıkmalarını sağlayabilirsiniz.

Sitemize kaydolurken sizden aynı zamanda Şapşalınızın belirli özelliklerini doldurmanızı istiyoruz. Böylelikle, bu özelliklere göre yürütücümüzün uygun boy-kiloda olmasına özen göstermiş, yürüyüş esnasında şapşalınızın özellikle dikkat etmemiz gereken karakteristik yanlarına(motor görünce yerinde duramaması gibi) hazırlık yapmış bir şekilde, güvenli bir yürüyüş hizmeti sunabiliyoruz.

Güvenli bir yürüyüş için ekip üyemiz şapşalınızı yürüyüş boyunca sizin tercih ettiğiniz yürüyüş tasması ile gezdirecektir. Tasmasız yürüyüş,güvenlik protokolümüze uygun olmadığı ve dış riskleri kontrol etmesi mümkün olmayacağından Şapşal’ın hizmetleri arasında yer almamaktadır.

Evde olmadığınız zamanlarda, anahtarınızı teslim ettiğiniz kişinin iletişim bilgilerini bizimle paylaşarak, şapşalınızı sizin iletişime geçtiğiniz kişiden teslim almamızı ve yürüyüşüne çıkartmamızı sağlayabilirsiniz.

Hem Tanışma Yürüyüşü hizmetimizde hem de paket seçimlerinizde, sizleri Şapşalınızı yürüyüşe çıkartacak ekip arkadaşımız hakkında bilgilendiriyoruz. Elbette yoğunluğumuza da bağlı olarak, düzenli yürüyüş taleplerinde bir sonraki yürüyüşünüzde de aynı ekip arkadaşımızı tercih edebilirsiniz. Bu durumlarda “Şapşal Garanti” paketini tercih etmenizde ve en azından yürüyüşlerinizi bir gün önceden planlamamızda fayda var.

Ödeme Hizmeti

Şapşal, daha güvenli bir ödeme olanağı sağlamak adına İyzico ile sizlere ödeme seçeneği sunar. İyzico, Şapşal adına ödeme almaya yetkili, BDDK tarafından lisans sahibi olan bir ödeme kuruluşu olarak çalışmalarına devam etmektedir. Kartınızla ilgili bilgiler bir kereye mahsus olmak üzere, sizin tarafınızdan sisteme girilir. Bu bilgilerinizi bir sonraki paket alımınızda direkt olarak kullanabilirsiniz. Kart bilgileriniz hepsi sadece İyzico tarafından işlem kapsamında görüntülenebilir ve tamamen koruma altındadır. Şapşal ya da herhangi 3. kişi tarafından bilgilerinize erişilemez.

Paket satın alım talebinizi bize ilettikten sonra İyzico üzerinden ödemenizi yapabilirsiniz. Ödemeniz Şapşal hesabına yürüyüş başladıktan sonra geçecektir.

Yürüyüşünüz herhangi bir sebepten dolayı iptal olursa, ödemenizi kredi kartınız ile yaptıysanız aynı gün içinde, banka kartı ile yaptıysanız tercih ettiğiniz bankanın politikalarına göre 1 – 12 gün içerisinde geri yatacaktır.